سرویس های ما

پشتیبانی

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات هاستینگ

شرکت شبکه فراپیوند با فراهم نمودن مجموعه اي از تمامي امکانات مورد نياز ، براي ارائه خدمات وب هاستینگ با کيفيت بسيار بالا، راه را براي ورود به يک تجارت هموار نموده است.

SEO

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر با استفاده از ویژگیهای پیش ساخته .

آموزش

بعد از طراحی سایت توسط افراد مجرب و حرفه ای ما،آموزش های لازم جهت کار با سایت طراحی شده و ویرایش آن به صورت دلخواه،برای مشتریان انجام می پذیرد.

سرویس های اضافی

بهره گیری از HTML/CSS

بهره گیری از HTML 5:
در طراحی وب سایت شما از استاندارهای HTML 5 استفاده می-گردد که دسترسی بهتر بازدیدکنندگان ، پشتیبانی از ویدئو و صوت ، کدنویسی بهتر ، توسعه سریعتر ، نمایش بهتر در تبلت و موبایل و ... را در اختیار شما قرار میدهد.

بهره گیری از CSS 3:
استایل‌های وب سایت شما بر مبنای CSS3 پیاده سازی میگردد . استفاده از CSS 3 موجب میگردد صفحات با طراحی بهتر و جذاب¬ تری داشته باشید و حجم صفحات شما کاهش یابد و صفحات وب سایت شما روانتر از قبل قابل مرور باشد.

بهره گیری از AJAX

سرویس گالری عکس با امکان گروهبندی و امکانات AJAX جهت نمایش عکس‌ها

بهره گیری از JQUERY

در طراحی وب سایت شما از فریم ورک استاندارد jQuery استفاده میشود که امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار میدهد ، علاوه بر امکانات پیش فرض، هر پلاگینی بر مبنای jQuery که بخواهید میتوانید در صورت نیاز براحتی مورد استفاده قرار دهید.

فریم ورک Bootstrap

از نگارش 7 نرم افزار مدیریت محتوا CMS ، فریم ورک Bootstrap در تمامی طراحی‌ها بعنوان قالب استاندارد استفاده می¬گردد ، استفاده از این فریم ورک موجب می¬گردد صفحاتی جذاب و یکپارچه در وب سایت خود داشته باشید.